Monitoring wizyjny CCTV IP

Projektujemy i wykonujemy profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego, które w znacznym stopniu zwiększają bezpieczeństwo w domu lub firmie. Od ponad 15 lat zajmujemy się projektowaniem sieci monitoringu wizyjnego, które już niejednokrotnie przyczyniły się do ustalenia sprawcy kradzieży, rozboju i innych przestępstw i wykroczeń. Monitoring instalujemy przede wszystkim w firmach na terenie sklepów, hal produkcyjnych i magazynowych, placach oraz domach mieszkalnych, szkołach, przedszkolach i innych placówkach użyteczności publicznej. Coraz częściej wykonujemy mobilne instalacje monitoringu on-line, których sygnał przesyłany jest za pośrednictwem sieci VPN bezpośrednio do siedziby firmy. Instalacje takie wykonywane są m.in. w naczepach ciągników siodłowych, kabinach kierowców, stacjach automatycznego ważenia pojazdów itp.
Zamontowanie monitoringu nie tylko zwiększa bezpieczeństwo mienia, ale także stwarza efekt psychologiczny, dzięki któremu osoby znajdujące się w jego zasięgu mają pełną świadomość, że są monitorowane i że w każdej chwili można sprawdzić jakość ich pracy, zachowanie, czas na przerwy czy godziny wejścia oraz wyjścia z budynku. W miejscu zamieszkania system monitoringu daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a rejestracja zdarzeń w trybie 24h/dobę 7 dni w tygodniu 365/6 dni w roku stwarza możliwość podglądu np. ewentualnych dewastacji mienia. Całodobowy nadzór można prowadzić nie tylko bezpośrednio w miejscu instalacji, ale też zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą Internetu. Zdalnie można również przeglądać zapisane zdarzenia, oraz archiwizować je na cyfrowych dyskach HDD. Dodatkowym atutem wykonanej instalacji monitoringu jest możliwość zintegrowania jej z innymi instalacjami. Przykładowo połączenie monitoringu z instalacją telewizji zbiorczej daje możliwość podglądu na ekranie telewizora tego, co dzieje się aktualnie przed lub wewnątrz budynku. Projekty sieci monitoringu wykonujemy głównie o sprawdzony i niezawodny sprzęt polskich producentów, na życzenie projektujemy także sieci oparte na komponentach renomowanych firm zagranicznych.
Każda wykonana instalacja opatrzona jest opieką gwarancyjną podczas, której nasze serwery nieustannie analizują stan sieci dzięki czemu o ewentualnej awarii dowiadujemy się natychmiast po jej wystąpieniu. Świadczymy również usługi stałego doglądu i konserwacji, a także serwis pogwarancyjny.


Promocja – Spawanie światłowodów Olsztyn – Dojazd Gratis


Zobacz również: Profesjonalne sieci telekomunikacyjne światłowodowe oraz radiolinie   |   Spawanie światłowodów, budowa sieci FTTH, FTTX, CATV, VoIP   |   Monitoring wizyjny CCTV IP   |   Zbiorcze instalacje antenowe RTV-SAT

UWAGA - W Klebarku Małym dostępny jest już superszybki Internet bez limitu ! Dowiedz się więcej
Zadzwoń już teraz !