Spawanie światłowodów Olsztyn – Dojazd Gratis

Promocja – Spawanie światłowodów Olsztyn – Dojazd Gratis

Olsztyńska Sieć Komputerowa KORMORAN-NET to przede wszystkim wykwalifikowana i doświadczona grupa fachowców, której siłą jest pasja oraz zaangażowanie w wykonywane zadania.

Precyzja, która wynika z doświadczenia oraz zaangażowania podczas spawania światłowodów przekłada się na bardzo dobre właściwości wykonanych spawów.

Stawiamy na pewność i jakość naszych usług. Nie ryzykujemy. Jesteśmy odpowiedzialni za Państwa satysfakcję i zysk. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Wybieramy najlepsze rozwiązania. Wszystko po to byście mieli pewność.

Oferujemy usługi związane z technologią światłowodową. Głównym zakresem działalności jest spawanie światłowodów oraz pomiary reflektometryczne. Specjalizujemy się także w projektowaniu i budowie sieci telekomunikacyjnych oraz instalacji teletechnicznych.

Nasza firma znajduje się w Olsztynie lecz terenem naszej działalności jest obszar całego województwa warmińsko-mazurskiego oraz województw podlaskiego, pomorskiego i mazowieckiego.

Jako integrator systemów światłowodowych posiadamy wysokiej klasy sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę zapewniając naszym klientom usługi najwyższej jakości. Polecamy spawanie światłowodów oraz pomiary reflektometryczne czyli pomiar tłumienności światłowodów, który jest podstawową czynnością wykonywanej podczas badania światłowodów. Pomiar wykonuje się najczęściej podczas prac instalacyjnych i przed odbiorem zmontowanego systemu okablowania światłowodowego, jak również podczas usuwania problemów występujących w okresie eksploatacji systemów światłowodowych, pozwalając tym samym wykryć i precyzyjnie wskazać lokalizację ich uszkodzeń.

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanny rozwój i inwestowanie w nowe technologie sprawiły, że jesteśmy w stanie dopasować zakres swoich usług do potrzeb Klientów, ich oczekiwań, jak i konkurencyjnego cennika.

Wykonujemy sieci telekomunikacyjne w budynkach wielorodzinnych, hotelach, pensjonatach, domkach jednorodzinnych, jak i firmach i instytucjach.

Tworzymy sieci od projektu do odbioru, jak również zajmujemy się utrzymaniem sieci w należytym stanie technicznym, gwarantując 24 godzinny serwis, niezwłoczne usuwanie awarii i usterek sieci oraz ich rozbudowę, serwis, spawanie światłowodów, pomiar światłowodów, modernizację i wiele innych usług. Naszą siedzibą jest Olsztyn, jednak chętnie świadczymy usługi dla podmiotów z innych miast takich jak: Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec, Bisztynek, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Frombork, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Jeziorany, Kętrzyn, Kisielice, Korsze, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Miłomłyn, Młynary, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Pieniężno, Pisz, Reszel, Ruciane-Nida, Ryn, Sępopol, Susz, Szczytno, Tolkmicko, Węgorzewo, Zalewo.

ZAKRES USŁUGI – SPAWANIE ŚWIATŁOWODÓW

Usługę spawania światłowodów wykonujemy zarówno na materiałach własnych jak i powierzonych. W zakres usługi wchodzi przygotowanie kabla, spawanie, ułożenie na tacy oraz sprawdzenie poprawności spawów.

CENNIK SKRÓCONY USŁUGI SPAWANIE ŚWIATŁOWODÓW- CENY BRUTTO

  • rozszycie kabla z jednej strony – 50 zł
  • spaw jednego włókna (jedno lub wielomodowego) – 15 zł
  • pomiary tłumienia reflektometrem jednego włókna – 25 zł

Dojazd na terenie miasta Olsztyn – Gratis !


[ms_button style=”normal” link=”http://www.internet.olsztyn.pl” size=”medium” shape=”rounded” shadow=”yes” block=”yes” target=”_self” gradient=”yes” color=”#1e73be” text_color=”#ffffff” icon=”” icon_animation_type=”” border_width=”0″ class=”” id=””]Powrót do strony głównej[/ms_button]

UWAGA - W Klebarku Małym dostępny jest już superszybki Internet bez limitu ! Dowiedz się więcej
Zadzwoń już teraz !